פרוייקטים למען הקהילה

הובלה, מקוריות, כנות, אותנטיות, נתינה הם חלק מהערכים המרכזיים אשר מובילים את העשייה שלי. הם מטפחים באהבה את החלק היזמי שבי. ויזמות היא חלק מהכוח המניע של הרוח האומנותית שבי. 

להביא ערך חדש, לעורר שינוי, להציג זוית ראייה נוספת הם הסיבה שאני מחליטה ליזום פרוייקט.

"לכל איש יש קו" פרוייקט חולצות למען אקי"ם ירושלים:

באחד מביקורי בתערוכת הציורים של אמני אק"ים ירושלים, נחשפתי לכשרונות יוצאי דופן ומרגשים במיוחד. לא היה קיים שום סיכוי שבעולם כי שיקום האדם אשר יזהה כי מדובר בציור של לוקה בשכלו.  הציורים היו ברמה מאוד גבוהה של רגש ותרגום הנושא סביבו צויירה הסדרה. בשיחה עם מנהלת האירועים במקום, הבנתי שהם חווים קושי לגיוס כספים לאחרונה, התשובה הונחה בפניי, לא היה לי ספק שכשרון הציור יכול לפרנס את דרי בית אקי"ם. כך יזמתי פרוייקט עיצוב חולצות טי שירט, בחרתי מבין הציורים את אלה אם הנגיעה האופנית ביותר, עיצבתי סדרת חולצות, רתמתי אליי מדפיס והיום חבר, שי בראל, שלא היסס לרגע בחשיבות העניין.  כך נולדה קולקציית חולצות התרמה שנמכרה בהצלחה וכם המון ערך מוסף. 

 

 

 

 

גם אני עוברת... 

סדנת הכנה חוויתית  לבנות כתה ו' העוברות לחטיבה 

נושא הסדנא: הכרת הערכים האישיים המובילים, ככלי להתמודדות עם השינויים איתו מביא המעבר לחטיבה ביחיד ובקבוצה.

כמאמנת לחשיבה יצירתית וכאדם שהגיע לאימון מעולמות העיצוב והתדמית, מאמינה ויודעת שברגע שיימצא הקשר בין תדמית, סטיילינג, הקניית ערכים והבנת הכלים איתם עולה הנערה לחטיבה, נרוויח ערך מוסף בגובה העיניים, לנושאים כגון: "איך רואים אותי", "מקובלת / לא מקובלת".

רציונל הסדנא:

·         בעולם אינטנסיבי, בו המדיה הדיגיטאלית מהווה מרחב חברתי לוחץ, לא נשאר מקום למפגש אינטימי עם השינויים במעבר מילדה לנערה. אין התייחסות לשינויים הרגשיים והגופניים. התחושה היא שארגז הכלים איתו היא עולה לחטיבה לוקה בחסר.

·         המעבר לגיל 12מלווה בהרבה מתחים לבין המתבגרת והוריה. הסדנא מהווה כר לא מחייב לשחרור ולפתיחות.