לי-את דנקר - קצת עליי

איזה יופי שבאתם..

כי אני מאמינה באהבה ממבט ראשון, שני , שלישי..  תמיד יש בו משהו נקי ומדויק..

אין כמו פעם ראשונה..  השנייה שבה פוקחים עיניים בבוקר, הרגע בו שותים את הלגימה הראשונה, הדף הראשון בספר, הצליל הראשון כשמתחילה ההצגה, הרגע הראשון שבו נוגסים במאפה טרי, האדם הראשון שפוגשים ברחוב.. ועוד..

יותר מכל אני אוהבת להרגיש נוכחת ברגעים שכאלה.. זאת הזכות שאני לוקחת לעצמי כאדם נושם וחושב..

אני אמנית רב תחומית  נשואה ואמא לארבעה ילדים מופלאים, מאמנת ומעצבת דפוסי חשיבה יצירתיים ופורצי דרך  - ילידת מכללת גומא, בעלת תואר בעיצוב אותו סיימתי בהצלחה במכללת ויצ"ו חיפה.
לאחר שנים של התמחות בעיצוב גיליתי שהחקר שמאוחרי היצירה ממלא אותי הרבה יותר. מערכות יחסים ויחסי אנוש הינם ותמיד היו חלק משמעותי, לפעמים יותר מעיצוב המוצר עצמו. לא לשווא אני עוזרת לאנשים לעצב לעצמם מציאות צבעונית ועשירה באפשרויות.

עיצוב דפוסי חשיבה זו גישה אימונית ותהליך שבו אדם מגלה מחדש את האומן שבו וכך מחדד את תפיסת עולמו כדי לחזור ולחשוב בהתאם למבנה הפנימי שלו על מנת להגשים. דרך עיניי היוצר שבו יוכל לחפש משמעויות חדשות בכל מה שתפס כמובן מאליו ולייצר שינוים משמעותיים.
אני יכולה לכתוב על זה ספרים אבל בחרתי במקום זה לכתוב ולשדר תכנית רדיו, קודם כל כי זה קליל יותר, גם כי זה צבעוני ונגיש בכל סיטואציה... ולבסוף לא כורתים עצים בשביל זה. כך נולדה התכנית "מחשבה בהשאלה" אותה אני משדרת בכל יום רביעי בשעה 17:00 ברדיו אורנים 103.6, הצבעוניות נוצרת בזכות האורחים המיוחדים והמגוונים שאני מארחת בתכנית, אנשים שמתפרנסים מהאהבה והייעוד שלהם, שמחזקים את הקריאה שלי להיות מי שנועדנו להיות ולא פחות.
דרכם נפתחות עוד אלפי דלתות חדשות למחשבות במתנה איתם אפשר לעוף רחוק ולהתפתח לאן שלוקחת רוח הדברים.

להאזנה לתכניות קודמות: http://bit.ly/1JRl2E8


כפזמונאית – התברכתי ביכולת לראות פנימה אל תוך עולמם המורכב של אומנים באשר הם. יש שבוחרים שאכתוב עבורם ויש שבוחרים לצאת איתי למסע אחר חיפוש המילה הכתובה בעצמם. מה שבטוח זה תמיד מסתיים בלידות מאושרות של יצירות המאפשרות להם ולי להתפתח עוד. 

יש לי הזכות להיות מאמנת אישית –  לקחת חלק בחיי אנשים, להחזיק להם את הנשמה כל הדרך לשינוי שבא מבחירה!

אני אדם בוחר!

יש שיגידו רוחנית.. אני קוראת לזה פוטנציאל לכנפיים, אני לא דוגלת  בריחוף לשם שמיים!

אני יצירתית בטירוף אבל מעשית ומאמינה בעבודה קשה המניבה תוצאות.

אני מאמינה שאפשר וכדאי לאמן את המחשבות כדי שאלה לא ינהלו אותנו. אני מאמינה שאדם המבין ממה מורכבת השפה הפנימית שלו, הוא אדם מאושר!

אני מודעת לקושי של כל אחד כולל של עצמי, בלצעוד לפעמים את הצעד המשמעותי הבא, אך מודעת באותה הנשימה לאפשרות המופלאה הטמונה בלהתאמן על תכנית אסטרטגית מדוייקת מול הערכים איתו נולד, כדי לצעוד בהצלחה!

אני מאמינה שהתחושה שדלת שנסגרת לנו בטריקה משמעותה שאנחנו באיחור.. לקראת פתיחה של אחת חדשה..

ואין.. אין כמו פעם ראשונה.. 

לראיון צבעוני ומלא בהסברים על תפיסת עולמי והאימון איתי מוזמנים לקרוא כאן